Hasta Yorumları

Fatma GEZEK

Merhaba tam kendimi salmışken Bahar hanım benim için bir kurtarıcı oldu. metabolic balance tedavisi ile yaklaşık 2 ayda 13 kilo verdim. çok mutluyum. özellikle karın bölgemde 13 cmlik bir incelme oldu. başladığımda 50 bedendim. şimdi 44 beden pantolon giyiyorum. Bahar hanıma çok teşekkür ediyorum. herkesin Bahar hanımla tanışmasını istiyorum.

12 Ekim 2013, Cumartesi

dilara önle

merhabalar,öncelikle dr bahar hanıma ve muhteşem ekibine teşekkür ederim.aşırı derecede fazla göz altı morluklarım vardı.çok rahatsız oluyordum.rafello uygulamasıyla 4 seansın sonunda göz altı morluklarım %80 azaldı.herkese tavsiye ederim.çok mutluyum teşekkürler dr bahar kahraman

11 Ekim 2013, Cuma

Fatmanur

Merhaba ben 20 yaşındayım 11 haftadır metabolic balance tedavisini uyguluyorum. Ve toplam 15 kilo verdim. Herkese tavsiye ediyorum. Bahar hanıma ve benimle bıkmadan usanmadan ilgilenen Aslıya çoook teşekkür ediyorum.

05 Ekim 2013, Cumartesi

gürkan kocer

merhabalar tam kendimi salmışken artık ne olursa olsun diyerek kendimi yemeğe ve içmeye adamışken arkadaşımın eşi olan Sema Hanım sayesinde ona da çok teşekkür ederim beni mucizelerin kadını ile tanıştırdı güler yüzü sempatik yaklaşımı kendinden emin öz güveni yüksek bir kadın tabi ki DR.BAHAR KAHRAMAN onun olaylara yaklaşımı güler yüzü ile ne yapabileceğimizi konuşarak çalışmalara başladık gıda testinin ardından önerdiği ilaçlar sayesinde şu anda gayet kendimi topladım kavitasyon sayesinde de bel bölgesi,alt karın ve üst karın da büyük gözle görülen bir incelme yakaladım o bir melek iyi ki varsın Bahar Hocam birde benimle ilgilenen hiç bir zaman güler yüzünü eksik etmeyen ne olursa olsun vazgeçmeyen onu ne kadar da bazen kızdırsam dediklerini yapmasam da ara sıra yinede o güler yüzünü ve inadını bırakmadı ve beni su andaki görünümüme ve kilo vermemi sağlayan HACER Hanıma sonsuz teşekkür ederim iyi ki varsınız sihirli parmakları ile mucizelere imza attı sonsuz teşekkürler ve Nesrin Hanım ve diğer ekip ve çalışma arkadaşlarına güler yüzlü yaklaşımları ve ilgilendikleri için hepsine teşekkür ederim bana deseler ki iki kelime ile bu melekleri anlat onlar zoru başarırlar imkansız gibi gözükenler ise sadece zaman alır.

30 Eylül 2013, Pazartesi

metin turgut

merhabalar bende amcamın oğlu sayesinde tanıştım akupunkturla bir ayda dokuz kilo verdim yemek yaşamayı değil yaşamak için yemeyi öğrendim hemde aç kalmayarak bahar hanım ve güler yüzlü ekibine çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye edebilirim saygılarımla

26 Eylül 2013, Perşembe

alev çapan

Dr Bahar Kahraman ile 3 ay önce tanıstım ve hayatıma sihirli bir dokunuş oldu asla veremem dediğim kilolarımdan kurtuldum 15 kilo verdim neredeyse hergün tutan migrenimle vedalasmamı sagladı iyiki sizi tanımısım güleryüzlü güzel yürekli doktorum hersey icin teşekkürler

23 Eylül 2013, Pazartesi

alev çapan

Dr bahar kahraman ile 3 ay önce tanıstım ve hayatıma sihirli bir dokunuş oldu asla veremem dediğim kilolarımdan kurtuldum 15 kilo verdim neredeyse hergün tutan migrenimle vedalasmamı sagladı iyiki sizi tanımısım güleryüzlü güzel yürekli doktorum hersey icin teşekkürler

23 Eylül 2013, Pazartesi

Hamiyet ALDEMİR.

Merhabalar; Ben internet sitesinden inceleyerek gitmiştim ve bana Metabolic Balans programını önerdiler çok memnun kaldım.122 kiloyla başlamıştım 61 yaşında olmama rağmen 4 ayda 105 kiloya düştüm.Bahar hanım ve çalışanlarına burdan çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.Sağlıklı Günler..

16 Eylül 2013, Pazartesi

Esmeray

Merhabalar;Bahar Hanımın sitesini internette araştırma yaparken tesadüf eseri buldum ,iyi ki de bulmuşum .4 sadece 4 sans kavitasyon yaptırdım ve karın bölgemden 12, üst karın 13 ve bel den de 15 cm inceldim. 7 kg da yağlarımdan gitti. Çooooook mutluyum, sevgili Semaya ne kadar teşekkür etsem azdır. 4 seansım daha var. Zayıflamaya ihtiyacı olan herkese şiddetle tavsiye ederim doğru adresteyim bunu bizzat gördüm.

14 Eylül 2013, Cumartesi

Özge KAYNAR

Merhaba, metabolik balance programına başlayalı sadece 10 gün oldu ve bendeki gözle görülür mucizevi değişimi sizle paylaşmak istiyorum. Toplam 4,9 kg, yağdan 5,1 kg zayıfladım bide bunun üstüne karın bölgemden 6 cm, basen bölgemden 5 cm inceldim :)))) kesinlikle aç değilim kendimi gün içinde süper hissediyorum. Mutfak becerim arttı :)) Bu güne kadar o kadar çok yöntem denedim ama hiç birinde başarılı olamadım hepsi genel programlar olduğu için olabilir diye düşünüyorum, bu program bana özel benim vücudumun çalışmasına özel... Benim gibi fazla kilo vermek isteyenler için birebir, üstelik yaşam boyu bize nasıl beslenmeliyiz onu öğretiyor.. Ben bu sefer çok kararlıyım, diyet yaparken mutlu olmak kilo verip sonuç alabilmek ve kontrol zamanı benim kadar sevinen gülücüklerini benden esirgemeyen bahar hanım ve kadrosuyla bunu başarmakta paha biçilemez. Herkese tavsiye edilir :))))

02 Eylül 2013, Pazartesi